Upravit stránku

K čemu slouží slidery určitě většina z vás ví (tento bezpečnostní prvek slouží především k hlídání náklonu motocyklu). Protože je to důležitá součást moto oblečení, rozhodli jsme se skrze naši vášeň k motocyklovému sportu a více než 20 leté zkušenosti s výrobou plastů vytvořit slidery vlastní. Ve spolupráci s pitland.cz byly zvoleny ty nejvhodnější materiály pro maximální životnost a komfortnost, jak pro vnitřní, tak pro venkovní prostory.

Na výběr je zde hned několik barevných provedení pro dokonalé slazení s Vaší kombinézou.

Nabízíme i možnost výroby sliderů na zakázku přímo s Vaším reklamním popisem.

Naše výroba je plně automatická a robotická. Stroje pravidelně obměňujeme a servisujeme, abychom garantovali jejich bezchybný chod, a především vysokou kvalitu vašich dílů.

Výroba dle vašich návrhů

Naši zákazníci vědí, že forma pro výrobu jejich dílů je hodnotná investice. Obrací se proto na nás se zcela jasnou představou, jaké díly chtějí vyrobit, v kolika kusech a mají už pro své výrobky zajištěný odbyt. A my jsme připraveni do puntíku vyhovět.

Máte jasnou představu?

Individuální a specifická výroba

Běžně zajišťujeme menší výrobu, například každý měsíc sérii 1000 různých dílů, stejně jako velké zakázky s dlouhodobou pravidelnou dodávkou dílů na váš sklad. U nás nejste ničím omezeni. Stačí, když nám řeknete svou ideu a my jí dáme přesný tvar.

Chcete navrhnout vhodné řešení?

jak probíhá spolupráce
krok za krokem

Ozvěte se nám se svými požadavky

Bude se vám věnovat přímo jednatel společnosti, Jiří Přibyl. Domluví s vámi veškeré detaily, a především technické náležitosti potřebné ke kalkulaci.

Do týdne máte na stole nezávaznou nabídku

Připravíme pro vás návrh výroby, nacenění a vy se rozhodnete. Vždy držíme slovo. Smluvená cena, termíny i přesnost vyrobených dílů platí po celou dobu spolupráce.

V případě potřeby vyrobíme zkušební formu

Připravíme veškerou dokumentaci, vyrobíme pro vás formu a prvnívzorky dílů. Po schválení, odladění rozměrů, funkčnosti a mechanických vlastností se pustíme do výroby.

3D vizualizace

Pokud vám to bude vyhovovat, rádi před ostrou výrobou zajistíme i skenování, měření a přenesení jakéhokoliv vašeho dílu do 3D dat.

Výroba vašich dílů za 4-16 týdnů

Po odsouhlasení vyrobíme sériovou formu a dle počtu dílů a složitosti nástroje rozplánujeme výrobu do několika týdnů. Neustále s vámi budeme ve spojení.

Předání dílů a doprava

Máme vlastní přepravu, nákladní i osobní. Své díly si ale můžete samozřejmě převzít a odvézt sami. Jak vám to bude vyhovovat.